24. Uluslararası Bursa Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali

Bursa Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı tarafından, ASSITEJ Türkiye Merkezi’nin sanatsal desteği ile organize edilen 24. Uluslararası Bursa Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali, bu yıl 14-19 Ekim 2019 tarihleri arasında Bursa’da gerçekleştirilecektir.

Hedefi “Çocuk ve Gençlik Tiyatroları alanında, iletişim ve paylaşım temelli, uluslararası kültürel ve sanatsal bir arena oluşturmak” olarak belirlenen festivalde, daha önceki yılarda da olduğu gibi oyun gösterimlerinin yanı sıra atölyeler, değerlendirme toplantıları ve benzeri etkinlikler yer alacaktır.

Bu yıl festivalde 8 yabancı ve 8 yerli grup gösterimlerinin yer almasını diliyoruz. Festivale katılmayı düşünürseniz ve koşullar sizin için uygunsa yanıtınızı lütfen en geç 15 Nisan 2019 tarihine kadar gönderiniz.

Başvurular, Sanat Kurulumuzca değerlendirilecek, yanıtlar tarafınıza 15 Nisan 2019 gününden itibaren elektronik posta veya faksla bildirilecek, uygun görülen gruplara resmî kabul mektubu yollanacaktır.

Başvuru Formunu organizasyon@bkstv.org.tr adresine iletebilirsiniz

Tüm Etkinlikler